Kup teraz i zapłać do 30 dni z PayPo
30 dni na zwrot
Darmowe zwroty w salonach
Znajdź sklep stacjonarny
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Polskie marki partnerami hollywoodzkiej produkcji filmu „Dolina Bogów”

2019-09-17
Polskie marki partnerami hollywoodzkiej produkcji filmu „Dolina Bogów”
Polskie marki partnerami hollywoodzkiej produkcji filmu „Dolina Bogów” z Johnem Malkovitchem, Joshem Hartnettem, Berenice Marlohe w rolach głównych.

Polsko-hollywoodzka produkcja „Dolina Bogów” zakwalifikowana została do głównego konkursu na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W ramach festiwalu odbędą się pierwsze pokazy długo wyczekiwanego filmu Lecha Majewskiego oraz spotkania z twórcami, w tym Berenice Marlohe, znaną do tej pory szerszej publiczności z filmu o perypetiach Jamesa Bonda. Zdjęcia do filmu, za które wraz z Lechem Majewskim odpowiedzialny był Paweł Tybora powstawały nie tylko w Valley of the Gods, w stanie Utah, ale i w zamkach i pałacach południowej Polski. Muzykę filmową stworzył ceniony polski kompozytor, związany od lat z Hollywood, laureat Oscara - Jan A.P. Kaczmarek. O kostiumy do filmu zadbała Ewa Kochańska. Reżyser zaprosił do współpracy także znaną projektantkę Ewę Minge oraz wiodące polskie marki modowe Pako Lorente i Kazar.
Niezwykle elegancko prezentują się Josh Hartnett i John Malkovich w szytych na miarę garniturach i koszulach, które do filmu stworzyła marka Pako Lorente, zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości odzieży, docenianej przez współczesnych mężczyzn w Polsce oraz na wielu zagranicznych rynkach. Projektowane z dbałością o każdy szczegół, garnitury klasyczne, smokingowe oraz koszule stały się powodem, dla którego zaproszono producenta do współpracy przy projekcie „Dolina Bogów” i do ubrania głównych bohaterów.Film „Dolina Bogów” prezentowany będzie podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych pierwszy raz szerszej publiczności. Czy skradnie serca widzów w Polsce i na świecie? Przekonamy się już wkrótce.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel