Znajdź sklep stacjonarny
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Lista punktów odbioru
Ładowanie mapyŁadowanie nawigacji Ładowanie lokalizacji magazynów z

Sklep InternetowyGospodarz 59a95-030 Rzgówtel: +48 662 271 753sklep@pakolorente.com Pokaż na mapie

Białystok Atrium BiałaCzesława Miłosza 215-265 Białystok tel: +48 515 436 630bialystok-biala@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Bielsko-Biała Gemini ParkLeszczyńska 2043-300 Bielsko-Białatel: +48 784 969 622bielsko-gemini@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Bielsko-Biała Galeria SferaMostowa 543-300 Bielsko-Białatel: +48 539 538 209bielsko-sfera@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Bydgoszcz Zielone ArkadyAl. Wojska Polskiego 185-171 Bydgoszcztel: +48 575 985 671 Pokaż na mapie

Chojnice Brama PomorzaPodmiejska 2a89-620 Lipienice k. Chojnictel: +48 534 321 978chojnice@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

ChorzówBolesława Chrobrego 1341-500 Chorzówtel: +48 531 051 919chorzow@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Częstochowa Galeria JurajskaAleja Wojska Polskiego 20742-200 Częstochowatel: +48 507 842 669czestochowa@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Dąbrowa Górnicza CH PogoriaJana III Sobieskiego 641-300 Dąbrowa Górniczatel: +48 502 086 780dabrowa@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Katowice LiberoKościuszki 22940-600 Katowicetel: +48 539 521 667katowice@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Kielce Galeria EchoŚwiętokrzyska 2025-406 Kielcetel: +48 885 023 032kielce@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Kłodzko Galeria TwierdzaNoworudzka 257-300 Kłodzkotel: +48 517 821 719klodzko@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Koszalin C.H. ForumPaderewskiego 175-736 Koszalintel: +48 515 436 186koszalin@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Kraków FactoryA. Rożańskiego 3232-085 Modlniczkatel: +48 600 110 858krakow-outlet@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Kraków M1Al. Pokoju 6731-580 Krakówtel: +48 12 680 82 95krakow@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Leszno "Galeria Leszno"Al. Konstytucji 3 Maja 1264-100 Lesznotel: +48 511 927 116leszno@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Lublin Atrium FelicityAl. Wincentego Witosa 3220-315 Lublintel: +48 507 786 901lublin@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Łódź Ptak OutletŻeromskiego 895-030 Rzgówtel: +48 539 531 686ptakoutlet@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Opole C.H. KarolinkaWrocławska 152/15445-837 Opoletel: +48 517 826 598opole@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Opole Galeria Solarisplac Kopernika 1645-040 Opoletel: +48 882 352 705solaris-opole@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Poznań Factory - LubońDębiecka 1 przy A262-030 Luboń k. Poznaniatel: +48 792 798 223poznanoutlet@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Poznań PosnaniaPleszewska 161-139 Poznańtel: +48 502 086 894posnania@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Radom Galeria SłonecznaB. Chrobrego 126-609 Radomtel: +48 539 531 685radom@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Rzeszów Galeria RzeszówAl. Piłsudskiego 4435-001 Rzeszówtel: +48 728 838 028 Pokaż na mapie

Rzeszów Millenium HallAl. Kopisto 135-315 Rzeszówtel: +48 728 551 001 Pokaż na mapie

Siedlce Galeria SiedlcePiłsudskiego 7408-110 Siedlcetel: +48 602 440 337siedlce@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Słupsk CH JantarSzczecińska 5876-200 Słupsktel: +48 515 435 680slupsk@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Sosnowiec Designer Outlet Orląt Lwowskich 13841-208 Sosnowiectel: +48 539 522 050sosnowiec-outlet@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Starogard Gd. Galeria NeptunPomorska 783-200 Starogard Gdańskitel: +48 882 308 274starogardgdanski@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Szczecin C.H. Galaxyaleja Wyzwolenia 18/2070-554 Szczecin tel: 784 968 531szczecin-galaxy@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Szczecin Outlet ParkStruga 4270-784 Szczecintel: +48 791 333 947szczecin@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Tarnów Gemini ParkNowodąbrowska 12733-100 Tarnówtel: +48 536 888 935tarnow-gemini@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Toruń Atrium CopernicusŻółkiewskiego 1587-100 Toruńtel: +48 733 384 338 Pokaż na mapie

Tychy Gemini ParkTowarowa 2c43-100 Tychytel: 534 114 650tychy@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Warszawa Blue CityAl. Jerozolimskie 17902-222 Warszawatel: +48 532 741 917bluecity@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Warszawa - Galeria PółnocnaŚwiatowida 1703-144 Warszawatel: +48 784 432 058polnocna@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Warszawa - C.H. MłocinyZgrupowania AK "Kampinos" 1505-075 Warszawatel: +48 882 352 699mlociny@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Warszawa Centrum Łopuszańska 22Łopuszańska 2202-220 Warszawatel: +48 796 888 931mdm@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Warszawa Factory UrsusPlac Czerwca 1976r. 602-495 Warszawatel: +48 794 333 519ursus@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Wrocław MagnoliaLegnicka 5850-051 Wrocławtel: +48 784 431 978wroclaw-magnolia@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Zabrze C.H. Platanul. Plac Teatralny 1241-800 Zabrzetel: +48 502 086 872zabrze@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Zamość Galeria TwierdzaPrzemysłowa 1022-400 Zamośćtel: +48 661 522 755zamosc@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Zielona Góra Focus Mall ManWrocławska 1765-427 Zielona Góratel: +48 533 509 000 Pokaż na mapie

Litwa Kowno AkropolisKaraliaus Mindaugo pr. 4944333 Kaunas Pokaż na mapie

Litwa Kowno UrmasPramonės pr. 1651186 Kaunas Pokaż na mapie

Litwa Wilno GediminoGedimino pr. 501103 Vilnius Pokaż na mapie

Litwa Wilno Outlet ParkVerkių g. 31C09108 Vilniusvilnius@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

Litwa Wilno OutletVytauto Pociūno g. 806264 Vilnius Pokaż na mapie

Łotwa Ryga SpiceLielirbes iela 29LV-1046 Rīga Pokaż na mapie

Łotwa Ryga Via JurmalaJaunā iela 12LV-2107 Rīgariga@salon.pakolorente.pl Pokaż na mapie

pixel