Znajdź sklep stacjonarny
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Rocznica Ślubu - przykładowe stylizacje
Rocznica ślubu to doskonała okazja do świętowania. Jest to upamiętnienie najważniejszego dnia w życiu. Chcąc oczarować partnerkę przygotuj coś wyjątkowego. Podczas monotonii dnia codziennego często zapominamy okazywać uczucia. Rocznica ślubu będzie świetną okazją, aby wspólnie spędzić czas oraz wzmocnić i pogłębić łączące Was uczucie. Sprawdź jak się przygotować do tego dnia, jaki prezent wybrać oraz jak zachwycić partnerkę modną stylizacją.
Czytaj więcej
Różnice pomiędzy garniturem a smokingiem
Kiedy powinniśmy nosić smoking? Jakie dodatki do smokingu? Co założyć na eleganckie przyjęcie? Garnitur czy smoking? Te pytania pojawiają się jak bumerang kiedy poszukujemy odpowiedniej stylizacji na ślub, galę czy wieczorne przyjęcie. Wyjaśniamy czym różni się garnitur od smokingu i radzimy jakie dodatki dobrać. Smoking utożsamiany jest z ponadczasową klasyką, jest to ubiór typowo wieczorowy, dedykowanych na specjalne okazje. Garnitur z kolei ma znacznie bardziej uniwersalny charakter – można go założyć na formalne wydarzenia, do pracy, a nawet na co dzień.
Czytaj więcej
Jak zostać wspaniałym świadkiem - oto 7 sposobów
Bycie świadkiem to coś więcej niż tylko elegancki wygląd. Świadkowie wybierani są z jakiegoś powodu. Najczęściej zostają nimi osoby, które są naszymi przyjaciółmi, zawsze nas wspierają, są dla nas oparciem i chcemy aby uczestniczyły razem z nami w jednym z najważniejszych momentów życia. Bądź więc dumny, że zostałeś wybrany na świadka i celebruj razem z przyjaciółmi ich wielki dzień! Oto jak możesz pomóc Państwu Młodym w dniu ich Ślubu.
Czytaj więcej
Jak zaplanować ślub
Zaręczony? Gratulacje. Teraz nadszedł czas aby rozpocząć planowanie tego ważnego wydarzenia. Niezależnie od tego czy będzie ono miało miejsce za miesiąc czy za rok jest jedna istotna rzecz, która pomoże Ci przejść ten etap: lista rzeczy do zrobienia przed ślubem. Podczas procesu planowania ślubu będzie wiele rzeczy, które będziesz kontrolować, takich jak terminy płatności, wystrój sali, wybór ślubnych stylizacji. Niezależnie od tego jak duży będzie Twój ślub, z pewnością przyda się lista, która pomoże Ci w jego organizacji. To jak zaplanujesz ślub zależy wyłącznie do Ciebie. Ale są pewne rzeczy, które musisz wcześniej zaplanować. Może to być przytłaczające, ale obiecujemy, że jeśli ważne sprawy zostaną skreślone z listy, inne rzeczy zaczną się układać.
Czytaj więcej
Ślubne trendy 2023 – Poznaj 5 z nich!
Nie jest przesadą stwierdzenie, że rok 2022 był dla branży ślubnej nie lada wyzwaniem. Wiele par przez pandemię było zmuszonych do przełożenia tego długo wyczekiwanego wydarzenia. Wyjście z pandemii i powrót do „normalności” sprawiły, że branża ślubna już w 2022 roku przeżywała niebywały boom. Fakt, że narzeczeni mogą planować teraz swoje śluby z większą swobodą i pewnością, że nic nie pokrzyżuje im planów, bez wątpienia znajdzie odzwierciedlenie w wyborach jakich dokonają także w 2023 roku. W poprzednich latach widzieliśmy ogromny trend, jakim było odejście od tradycyjnych ślubów. Nowoczesne podejście do ślubu i wesela wygrywa z tradycjami, i ten trend w 2023 roku będzie nadal rósł. Najbardziej ekscytującą i ważną rzeczą w 2023 roku będzie fakt, iż Pary Młode w końcu będą mogły cieszyć się procesem planowania ślubu, po raz pierwszy od dłuższego czasu, co z pewnością przełoży się na niesamowicie zorganizowane uroczystości. W rzeczywistości rok 2023 może być najbardziej ekscytującym rokiem w branży ślubnej.
Czytaj więcej
pixel