Kup teraz i zapłać do 30 dni z PayPo
30 dni na zwrot
Darmowe zwroty w salonach
Znajdź sklep stacjonarny
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak zostać wspaniałym świadkiem - oto 7 sposobów

2023-03-13
Jak zostać wspaniałym świadkiem - oto 7 sposobów


Bycie świadkiem to coś więcej niż tylko elegancki wygląd. Świadkowie wybierani są z jakiegoś powodu. Najczęściej zostają nimi osoby, które są naszymi przyjaciółmi, zawsze nas wspierają, są dla nas oparciem i chcemy aby uczestniczyły razem z nami w jednym z najważniejszych momentów życia. Bądź więc dumny, że zostałeś wybrany na świadka i celebruj razem z przyjaciółmi ich wielki dzień! Oto jak możesz pomóc Państwu Młodym w dniu ich Ślubu.
Spraw aby Ich wielki dzień stał się wspaniały

1. Nie spóźnij sięKup nowy zegarek. Nastaw pięć budzików. Wyjdź z domu godzinę wcześniej. Zrób wszystko, abyś razem z Panem Młodym nie spóźnił się na ceremonię! Upewnij się, że wiesz gdzie powinniście być w danym momencie. I najważniejsze - nie zapomnij o obrączkach!

2. Bądź skarbnicą wiedzyŚwiadek to osoba, na którą podczas uroczystości weselnej spada gradobicie pytań, dlatego przygotuj się do tej roli. Bądź skarbnicą wiedzy. Dowiedz się kto jest kim, jak rozmieszczeni są goście na sali weselnej, gdzie jest bar czy toaleta. Goście mogą Ci zadać wiele pytań podczas uroczystości, więc upewnij się, że będziesz znał na nie odpowiedzi.
3. Przywitaj gościZapytaj parę młodą przed wydarzeniem o konkretne instrukcje, jak widzą Twoją rolę w ich wyjątkowym dniu. Witaj gości i bądź dżentelmenem. Upewnij się, że osoby starsze znajdą swoje miejsce przy stole i że mają dobrą widoczność podczas pierwszego tańca Młodej Pary. Dla rodziców i dziadków to także niezwykły dzień.

4. Rozwiąż każdy konfliktKażdy marzy o ślubie i weselu bez problemów. Jednak życie pisze różne scenariusze. Jeśli więc pojawi się na horyzoncie jakiś kryzys, spróbuj go szybko zażegnać. Jako świadek zrób wszystko aby zapobiec problemom, nawet drobnym. Pamiętaj, że to dzień Pary Młodej, więc niech nie mają w tym dniu żadnych trosk.
5. Bądź wodzirejemTo twój czas by zabłysnąć. Rozpocznij imprezę, weź za rękę świadkową lub druhnę i razem zaproście gości do tańca i zabawy. Nawet jeśli nie jesteś stworzony do „rozkręcania imprezy”, postaraj się, a Państwo Młodzi na pewno będą Ci za to wdzięczni. Tylko nie depcz nikomu po palcach!

6. Daj wsparcieCo masz robić już wiesz. Jednak Twoja najważniejsza rola to po prostu być. Jako brat, kolega, a przede wszystkim przyjaciel. Zachowaj tego dnia spokój i opanowanie. Pan Młody będzie go potrzebować. Rozśmiesz go anegdotą, odwróć jego uwagę od nieistotnych szczegółów, a przede wszystkim bądź wsparciem dla niego i jego partnerki. Niech dzień ich Ślubu stanie się wyjątkowy.
7. Prezentuj się doskonaleUbiór świadka powinien być oczywiście dostosowany do stroju Pana Młodego. Wygląd Świadka powinien być nienaganny a kreacja bardzo elegancka. Unikaj jaskrawych i bardzo jasnych kolorów. Chyba, że Para Młoda poinformowała Cię o tzw. dress codzie na tę uroczystość. Warto zainwestować w dobrze skrojony garnitur, koszulę i skórzane, eleganckie obuwie. Należy jednak pamiętać, aby nie przyćmić Pana Młodego strojem. Stawiając na klasykę masz pewność, że będziesz się doskonale prezentować.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixel